Usterka
Ukończone
Róg Al. 1000-lecia i Parkowej przy wjezdzie na parking na Parkowej są braki kostki brukowej lub jest ona zniszczona
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.