Usterka
W realizacji
Na znaku " P " brakuje strzałki kierunkowej w prawo kierującej na parking przy bazarze. W tej chwili jest tylko znak " P " z odklejoną strzałką tak jakby parking znajdował się wzdłuż AL. 1000-lecia

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.