Usterka
Ukończone
studnia zasypana, działka uprzątnięta
11 czerwca 2021, 8:44
Na ulicy Winiarskiej na nieużytkowanej nieogrodzonej posesji obok dużego zielonego domu ( prawdopodobny adres działki ul. Winiarska 22a jest studnia na której nie ma górnej pokrywy. Zagraża to bezpieczeństwu zwierząt jak i ludziom. zarzycilismy stara mate która leżała obok ale uważamy że nie jest to odpowiednie zabezpieczenie.bardzo proszę o zabezpieczenie
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.