Usterka
Ukończone
Śmieci zostały uprzątnięte
1 marca 2021, 15:6
Na wyżej wskazanej działce generalnie zorganizowane jest dzikie wysypisko śmieci. Od kilku dni przy samej ulicy leży worek ze śmieciami. Nawet- pewnie z ciekawości- ktoś go rozpruł. Widocznie właściciel nieruchomości- Urząd Miasta- nie uiszcza opłaty śmieciowej skoro przy wczorajszej zbiórce odpadów "Komunalnik" go nie zabrał.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.