Usterka
Ukończone
Dzień dobry, na wysokości naszej posesji Sidorska 162, znajduje się ogromna wyrwa w jezdni. Ogólnie odcinek od ronda ulicy Sidorskiej po stronie domow parzystych posiada ogromna ilość bardzo głebokich dziur których nie widać pod taflą wody. Na wysojkości Sidorska 162 jest dziura a grys z jezdi bryzka na ogromny zasięg również na naszą prywtna posesję.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.