Usterka
Ukończone
Witam, od przynajmniej 2 tygodni jest nieodśnieżony chodnik przy Aleii Solidarności. Ciężko jest dochodzić do przystanków autobusowych. Głównie chodzi o chodnik przy przystanku w stronę miasta a nie obwodnicy.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.