Usterka
Ukończone
Prosze o odśniezenie całej ul,Reja , nie można przejechać samochody zakopują się a piesi na chodniku uciekają przed slizgającymi się pojazdami ..Tragedia wisi na włosku
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.