Usterka
Ukończone
proszę o odśnieżenie ul.Reja od ul.Kościuszki do śmietnika przy ulicy Reja 6 łącznie z parkingiem
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.