Usterka
Ukończone
Na nieutwardzonym odcinku ulicy Ceglanej jest bardzo ślisko, przewróciłem się, na szczęście nic mi się nie stało. Zgodnie z art. 20 pkt 4 ustawy o drogach publicznych (Dz.U.2020.470 t.j.), utrzymanie nawierzchni drogi, chodników, drogowych obiektów inżynierskich, urządzeń zabezpieczających ruch i innych urządzeń związanych z drogą jest obowiązkiem zarządcy drogi. Chodników oczywiście nie ma, zatem proszę o niezwłoczne usunięcie śliskości drogi, obowiązku tego na mieszkańców przerzucić się nie da.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.