Usterka
Ukończone
Bardzo proszę o odśnieżenie z mokrego śniegu ulicy Braci Horaczyńskich . Mieszkam na końcu ulicy gdzie wszystkie samochody zawracają . Powstały duże koleiny. Jest problem z wyjazdem z posesji przez te koleiny. Jeśli dziś to zamarznie to będzie prawdziwe lodowisko.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.