Usterka
Ukończone
Śnieg został uprzątnięty.
29 stycznia 2021, 13:23
Hałdy śniegu na chodniku ,oczyszczony tylko kawałek zatoczki , jadę 27 stycznia linią A z Al. 1000 lecia godz 15,16 w kierunku warszawskiej przed nami autobus linii H,który zajmuje zatoczkę natomiast A zatrzymuje się przy burcie ze śniegu pasażerowie wysiadają prosto w śnieg. Wsiadający mają ten sam problem , próbuje wsiąść kobieta o dwóch kulach.28 ja jadę do szpitala z tego samego przystanku linią H godz. 10,50 . W zatoczce inny autobus , H zatrzymuje się przy zwałach śniegu, i ten sam scenariusz a wsiadający głównie ludzie starsi.Teren wokół przystanku nie posypany, jest ślisko.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.