Usterka
W realizacji
Zgłoszenie w realizacji.
22 stycznia 2021, 10:6
Ze studzienki kanalizacyjnej z mostu woda spływa bezpośrednio pod most tworząc potok który zalewa ścieżkę dla rowerów. Rura odwodniająca peszel która jest tam zainstalowana w ogóle nie spełnia swojej funkcji. Wszędzie jest pełno błota.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.