Usterka
Ukończone
Oświetlenie naprawone.
4 lutego 2021, 9:48
0d dnia 19.01.2021r nie działa większość latarni na wyżej wymienionych ulicach.Pozdrawiam
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców