Usterka
Ukończone
Oświetlenie naprawione.
29 stycznia 2021, 8:12
O d kilu dni nie działa oświetlenie drogowe przy Al Solidarności od skrzyżowania z Sidorkami aż za most na rzece Krzna
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców