Usterka
Ukończone
Oświetlenie naprawione.
4 lutego 2021, 10:0
Witam. Chciałam zgłosić awarie lampy przy ulicy Borowikowej przy posesji nr 42
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców