Usterka
Ukończone
Dzień dobry. Uprzejmie informuję, że oświetlenie Ronda Dmowskiego jak również teren przy dworcu PKP (w tym przy wieży ciśnień)jest własnością Polskich Kolei Państwowych. W związku z powyższym remont przedmiotowego oświetlenia jest w gestii PKP jako właściciela. Pragnę nadmienić, iż w 2020 r. wysłane zostało pismo do PKP z prośbą o niezwłoczną naprawę.
18 stycznia 2021, 13:4
Na rondzie Dmowskiego nie świeca wszystkie latarnie uliczne. Przy samym dworcu PKP oraz przy wieży ciśnień z latarni pozostały same kikuty nieświecące( bardzo nieestetyczne ) Takie miejsce powinno być widne tymczasem od kilku lat zgłaszając miejsce na pogotowie energetyczne nie można doprosić się naprawienia i nie wiadomo czy to wina miasta czy PKP. Wizytówka miasta dla przyjezdnych :(
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców