Usterka
Ukończone
Naprawiono 07.01.2021 r.
12 stycznia 2021, 8:10
przy ulicy Dziedzickiego 8 od dłuższego czasu latarnia praktycznie wogole nie świeci. zapala sie na chwile po czym mryga i gaśnie.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

OSTRZEŻENIA
dla mieszkańców