Usterka
W realizacji
Naprawa oświetlenia została zlecona.
28 grudnia 2020, 8:17
Dobry wieczór, Nie działa latarnia znajdująca się na ulicy Gołębiej, naprzeciwko domu nr 56 w Białej Podlaskiej.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.