Usterka
Ukończone
Brak oznakowania poziomego ( znaczek roweru i pieszych ) wzdłuż rzeki Krzny od Al. Jana Pawła do Al.1000-lecia
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.