Usterka
Ukończone
Na ścieżce rowerowej od Jana Pawła do Al. 1000-lecia regularnie bobry wyrządzają szkody. Podgryzają stare drzewa które to upadają na DDR lub do rzeki. Rzadko które to drzewo jest zabezpieczone przez nimi
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.