Usterka
Ukończone
Przekazano do Gosp. Komunalnej
4 stycznia 2021, 8:52
Dzikie wysypisko przy zejściu na działki idąc od Al. 1000-lecia w stronę kładki na Mickiewicza
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.