Usterka
W realizacji
Naprawa została zgłoszona PGE Dystrybucja S.A. RE Biała Podlaska.
20 listopada 2020, 13:13
Nie działa oświetlenie drogowe (latarnia) przy posesji na ul. Łomaskiej 129A-131. Dwa tygodnie temu latarnia gasła i się zapała co jakiś czas. W tamtym tygodniu przestała świecić.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.