Usterka
W realizacji
Prawdopodobnie podczas budowy drogi został uszkodzony kabel zasilający oświetlenie. Wykonawca robót został zobligowany do zlokalizowania uszkodzenia i naprawy.
19 listopada 2020, 7:37
Co najmniej od 2 tygodni nie działa 7 latarń na ul. Sarniej

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.