Usterka
Ukończone
Oświetlenie zostało naprawione.
4 grudnia 2020, 15:38
Nie działa pierwsza latarnia na ul Jastrzębiej przy posesji nr 2
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.