Usterka
Ukończone
Oświetlenie zostało naprawione.
4 grudnia 2020, 15:35
Na ulicy Opieńkowej między numerami 3-5 nie działają dwie latarnie. Mieszkańcy proszą o szybką reakcję.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.