Usterka
W realizacji
Przy nowopowstałej ścieżce rowerowej wzdłuż Krzny są dwa przepełnione kosze na śmieci. Jeden od strony ogródków działkowych, drugi za kładką (wjazd od ul. Mickiewicza). Proszę o opróżnienie, bo mnóstwo ludzi jeździ tamtędy rowerami, a nie jest to dobra wizytówka.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.