Usterka
Ukończone
Oświetlenie naprawone
26 stycznia 2021, 7:38
od 2 miesięcy nie działa oświetlenie przy ul.Jagodowej na odcinku od ul.Twardej oświetlające m.jn. wejście do posesji nr 15.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.