Usterka
W realizacji
Bardzo proszę o przycięcie krzaków wychodzących na ścieżkę rowerową przy al. Tysiąclecia pomiędzy ul. Narutowicza a dawnym przystaniem MZK "na żądanie". Wystająca roślinność bardzo utrudnia poruszanie się ścieżką w tym miejscu, nie mówiąc o tym, że dwóch rowerzystów się wyminie...

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.