Usterka
Ukończone
.
29 stycznia 2021, 12:2
bardzo proszę o wykoszenie w całości terenu należącego do miasta znajdującego się na osiedlu domów. trawa została skoszona tylko wzdłuż drogi. Osiedle zamieszkują rodziny z małymi dziećmi, które często tam spacerują również z psami. Wysoka i jiekoszona trawa tworzy środowisko dla kleszczy i stanowi zagrożenie dla zdrowia. W poprzednich latach teren ten był koszony w całości więcej niż raz w roku. Część tych zarośli kosimy regularnie sami, bo w innym wypadku nie byłoby nawet przejścia.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.