Usterka
Ukończone
Szanowna Pani/Szanowny Panie, w związku z aktualizacją oprogramowania 2021 zgłoszenie zostało wygenerowane z systemu dopiero teraz, za co PREZPRASZAM (nieznany błąd systemowy został usunięty i wszystko już śmiga). Informuję, że jak tylko pozwolą warunki atmosferyczne Straż Miejska dokona kontroli wskazanego zaśmieconego terenu i podejmiemy dalsze kroki. Nie dam głowy uciąć, choć wydaje mi się że spółka Zieleń sprzątała ów teren w ubiegłym roku. Bywa też tak, że spółka monitorując nieruchomości Gminny Miejskiej sprząta je na bieżąco, nie przekazując danych urzędowi. Nie mniej jednak, pochylimy się nad tematem z cała powagą. W tym miejscu, chciałbym zachęcić również do pobranie darmowej aplikacji ECO BIAŁA (Google play, App store, Windows) stworzonej z myślą o mieszkańcach Naszego Miasta, która to ma za zadanie wspomagać gospodarowanie odpadami. Dla wybranej lokalizacji umożliwia sprawdzenie terminu odbioru każdej z frakcji odpadów wraz z opcją automatycznego przypomnienia. Aplikacji ECO BIAŁA umożliwia dodanie kilku adresów/lokalizacji dzięki czemu możemy otrzymywać informacje i powiadomienia dla kilku adresów w jednym miejscu. Aplikacja wspomaga również proces selektywnej zbiórki odpadów, odpowiadając na pytania związane z przypisaniem danego odpadu do właściwej frakcji. Mało tego, zawiera również moduł – Zgłoszenia (podstronę miasta zgłoś problem) oraz wiele innych ciekawych informacji.
3 lutego 2021, 16:50
Na tym zielonym terenie znajduje się bardzo dużo butelek i śmieci po przybyszach „pijących” w tym miejscu. Jako mieszkańcy w pobliżu tego terenu obawiamy się ewentualnego pożaru mogącego nastąpić od licznych szklanych butelek w czasie suszy.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.