Usterka
Ukończone
Witam na ulicy Łomaskiej za skrzyżowaniem z ulicą Kościelną jadąc w stronę przejazdu znajduje się dziura w asfalcie wielokrotnie naprawiana(na 3 dni bo potem znowu to samo) , ogólnie stan w/w ulicy jest tragiczny od dawna nie naprawiany , teraz gdy nateżenie jest małe (zamknieta szkoła) należałoby może wziąść się za naprawę.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.