Usterka
Ukończone
Dokonano kontroli wskazanych posesji, nie stwierdzono nieprawidłowości, patrol Straży Miejskiej podczas kontroli nie potwierdził większego zadymienia czy zapachu typowego przy spalaniu plastiku
4 lutego 2021, 9:28
Tak w dniu 18 marca 2020r.od godz.7 do 9 tej. wyglądała ulica Francuska zadymiona z posesji 87, oraz 89. Nagminnie, już od kilku lat spalane są tam śmieci , a woń palonego plastiku nie pozwala wyjść z domu. Jesteśmy notorycznie truci przez tych sąsiadów, którzy swoją "gospodarność" wykazują w spalaniu opakowań papierowych, oraz plastików. Prosimy o pomoc. Naprawdę trudno wyjść z domu.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.