Usterka
W realizacji
Przepełniony kosz na przystanku autobusowym Narutowicza 1, rozsypane śmieci i pety po całym terenie przystanku.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.