Usterka
Do weryfikacji
Na ulicy jednokierunkowej Zygmunta Augusta obok sklepu "Omega" jest postawiony powtórzony znak D3 " Droga jednokierunkowa", który wprowadza kierowców w błąd, ponieważ duża część kierowców jadących pod prąd twierdzi, że Zygmunta Augusta jest jednokierunkowa właśnie od tego sklepu do Królowej Jadwigi, a nie od początku ulicy tak jak jest w rzeczywistości. Nie jest to poparte żadnym paragrafem z kodeksu drogowego. Pragnę zaznaczyć, iż na Zyg. Augusta nie ma skrzyżowania - jest zakręt, więc nie trzeba POWTARZAĆ znaku.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020