Usterka
Ukończone
W miarę możliwości Straż Miejska podejmuje czynności we wskazanym rejonie, stan osobowy jednostki i spora ilość interwencji nie pozwala jednak na posterunek stały w jednym miejscu, by móc zweryfikować postanowienia wynikające ze znaku ,,zakaz postoju powyżej 30 min"
4 lutego 2021, 9:35
Witam, proszę o interwencję na ulicy Zygmunta Augusta na wysokości szkoły nr 9. Stoi tam znak B-35 zakaz postoju z dopiskiem " ponad 30 min." Niestety bardzo duża część kierowców ignoruje ten znak kompletnie i nie chodzi tu o kierowców którzy przyjeżdżają rano czy popołudniu po dzieci do szkoły - bo oni stoją chwile i odjeżdżają. Problemem są lokatorzy lub mieszkańcy kilku sąsiednich bloków którzy pozostawiają auta nawet na kilka dni przy lewej krawędzi jezdni - co skutkuje wielkim chaosem na przyległym do ulicy parkingu (auta stoją nie prostopadle, jedno auto zajmuje 1,5 miejsca, czasami pozostają wolne luki bo ciężko w nie wjechać samochodem większym niż np. Tico), a wystarczy po zamknięciu szkoły wyjść do auta i przeparkować 30 czy 50 metrów dalej w wolne miejsce na parkingu. Na potwierdzenie fota.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.