Usterka
Ukończone
Śmieci zostały sprzątnięte
18 grudnia 2019, 14:10
proszę o zabranie śmieci zebranych z terenów miejskich, przyległych do osiedla przy ul Żeromskiego.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020