Usterka
Ukończone
Wjazd z ulicy Grzybowej w Cisową wymaga remontu/wyrównania.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.