Usterka
Ukończone
Uszkodzona nawierzchnia ulicy Cisowej, os. Grzybowa. Wymaga naprawy.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.