Usterka
Ukończone
udzielono asysty
24 października 2019, 9:6
Jestem właścicielem posesji przy ul.Akademickiej 7/7a.Stoją tam dwa opuszczone budynki w jednym z nich (tym w głębi) przebywają nielegalni dzicy lokatorzy.Adres powyższy jest wolny od osób zameldowanych.Nielegalni lokatorzy śmiecą,organizują libacje,rujnują posesję itp,zagrażają bezpieczeństwu.Ten stan rzeczy utrudnia mi wejście na posesje i przygotowanie jej do sprzedaży. Mieszkam na Śląsku jutro i pojutrze będę w Białej podlaskiej.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.