Usterka
Ukończone
Sprawdzono, auto posiada aktualne badania techniczne i ubezpieczenie OC, brak znamion wraku. Brak podstaw prawnych do podjęcia czynności
21 października 2019, 12:14
Witam, proszę o interwencję w sprawie porzuconego auta marki Daewo Tico na parkingu przy ulicy Zygmunta Augusta przy szkole nr 9. Samochód nosi znamiona auta porzuconego, stoi ponad rok nieużywane i zaczyna zarastać krzakami. Każde miejsce parkingowe jest na wagę złota, zwłaszcza w tak ruchliwym miejscu - róbmy coś z tymi nieruchomościami.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.