Usterka
Ukończone
Witam, mieszkam przy ul. Górnej 85 (nr działki 1836/1) na kolejnej działce przy drodze znajduje się duże uschnięte drzewo. Podczas silnych wiatrów boje się , że może ono zwalić się albo na drogę i wyrządzić krzywdę poruszającym się ludziom albo na moja posesję i wtedy ja poniosę szkody. Działka na której znajduje się drzewo jest zaniedbana nie wiem czy są właściciele czy też nie. Nie widziałam, żeby ktoś interesował się tym miejscem. Proszę o interwencję i pomoc.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.