Usterka
W realizacji
Oczyszczenie przedmiotowych studni chłonnych zostało zlecone.
27 września 2019, 9:51
Po każdym opadzie deszczu zbiera się pokaźna kałuża. Studnie chłonne są zasypane piachem/ziemia. Przez stojącą od kilku lat wodę zniszczona została część nawierzchni asfaltowej ulicy Furmana.

Powiadomienia

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.