Usterka
Ukończone
W poprzednim roku był robiony ten fragment drogi, jednak znów pojawiła się dziura - przy bramie wjazdowej na osiedle. Prośba, aby w tym roku znów wyrównać ten fragment. Działka nr 1175/6 należąca do UM. Miejsce zaznaczone w załączniku.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.