Usterka
Ukończone
Proszę o interwencję na ulicy Narutowicza. Dojeżdżając do Al. 1000-lecia prawy sygnalizator świateł skrzyżowania na Narutowicza jest zasłonięty krzakami i niewidoczny dla kierowców - wyłania się z krzaków przed samym skrzyżowaniem, w ostatniej chwili. Jest to sytuacja utrudniająca jazdę po mieście zwłaszcza dużym autem w którym reakcja jest wydłużona.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.