Usterka
Ukończone
Ulica Zygmunta Augusta jest częściowo asfaltowa i częściowo z kostki. W miejscu połączenia tych dwóch nawierzchni powstała spora dziura, która jak wiadomo pod wpływem sporego ruchu kołowego powiększa się i zaczyna być odczuwalna dla zawieszenia mojego auta i nie tylko mojego. Pragnę także zauważyć, iż część asfaltowa ulicy Zygmunta Augusta poprzez wystające studzienki kanalizacyjne wygląda jak fale Dunaju - nie przypomina jezdni Europejskiej.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.