Usterka
Ukończone
DĄB (3-CI OD SKRZYŻOWANIA WITOROSKA/ŁOMASKA), STOJĄCY NA CHODNIKU, PRZECHYLA SIĘ NA MOJĄ POSESJĘ, GAŁĘZIE ZAGRAŻAJĄ PRZEWODOM ELEKTRYCZNYM DOSTARCZAJĄCYM PRĄD DO DWÓCH BUDYNKÓW, SPADAJĄ NA CHODNIK I OGRODZENIE SUCHE KONARY - MOGĄ WYRZĄDZIĆ SZKODĘ PRZECHODNIOM. TRZEBA PRZYCIĄĆ DRZEWO, BY KONARY NIE WISIAŁY NAD MOIM GRUNTEM. 5 LAT TEMU USUNIĘTO TYLKO DWIE GAŁĘZIE, ZAMIAST ROZWIĄZAĆ ZGŁASZANY PRZEZE MNIE PROBLEM. W PRZYPADKU SILNEGO WIATRU LUB BURZY DRZEWO ZAGRAŻA REALNIE WYRZĄDZENIEM SZKODY OSOBOWEJ LUB MAJATKOWEJ. PROSZĘ O REAKCJĘ. J. WASILUK.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.