Usterka
Ukończone
Po lewej stronie Ul. Pocztowej (tej co jest Urząd Miasta) na tyłach Poczty jest na chodniku studzienka kanalizacyjna i w około jest nierówno ułożona kostka brukowa. Proszę o naprawę w związku z możliwością potknięcia się.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.