Usterka
Ukończone
Proszę o interwencję i zajęcie się zalegającymi na trawnikach, poboczach i w rowach smiecmi które leżą niesprzatane od bardzo długiego czasu. Ci z tego, że ścinania jest trawa jak porzucone tam śmieci leżą miesiącami niesprzatane. I jest to norma. Śmieci zalegają na całej długości ulicy od krajowej 2 do Ronda Bohaterów Powstania Styczniowego po obu stronach ulicy. Jadąc rowerem ścieżką widok jest okropny.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.