Usterka
Poza uprawnieniami
władnym w zakresie dzierżawy terenu, bądź jego udostępnienia jest Wydział Geodezji
20 lipca 2019, 9:11
Dzień dobry, w miejscu zaznaczonym na czerwono na załączonej mapie zalegają śmieci. Powodem jest jeden kontener na śmieci (zaznaczony na żółto), z którego korzysta 11 bloków!!! przez co kontener zapełnia się CODZIENNIE, a niemieszczące się śmieci stawiane są wokół niego. Wystarczy wiatr i stado wron, aby śmieci znalazły się zaraz w okolicy, która należy do miasta. Największym problemem nie są jednak same śmieci, a fakt, że te 11 bloków nie może znaleźć miejsca na usytuowanie WIATY śmietnikowej. Ponoć prowadzone są rozmowy pomiędzy Wspólnotami, a ZGLem, aby stanęła ona w miejscu dotychczasowym (zaznaczonym na żółto), ale trwa to już ponad 2 lata!!! 2 lata żyjemy jak na wysypisku!!! Bardzo proszę o pomoc naszym Wspólnotom w znalezieniu miejsca, które moglibyśmy wydzierżawić od miasta i postawić tam wiatę. Miasto uniknie problemu obowiązku sprzątania swojego terenu, który jest teraz nagminnie zaśmiecany. Posiadam dużo zdjęć z różnych okresów roku jak on wygląda. Nie chciałbym co tydzień zgłaszać sprawy na Straż Miejską, bo to nie jest rozwiązanie, które będzie korzystne dla obu stron, ale po dwóch latach jestem na to gotowy. Opisana sytuacja ma miejsce przy ulicy Kościuszki za i obok budynku nr 16 (pomiędzy Reja 3 a Asnyka 4). Pozdrawiam Marcin Łozicki
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Komunikat w sprawie wznowienia bazpośredniej obsługi mieszkańców w Urzędzie Miasta Białodlaska od 25 maja 2020