Usterka
Poza uprawnieniami
Właściwym organem do rozwiązania problemów mieszkańców, borykających się z rykiem silników motocyklistów oraz nadmierną prędkością jest Policja.
4 lipca 2019, 14:16
W godzinach nocnych tj ok 22-23 motocykliści urządzają sobie kilkunastominutowe rajdy po ulicach Białej Podlaskiej (Janowska, Sobieskiego,Armi Krajowej,A.Fedorowicz i obwodnica miasta) Uciążliwy dla okolicznych mieszkańców (osiedla Podmiejska i Sapierzyńska)ryk silników wskazuje na brawurowe popisy tz. amatorów nocnej jazdy. Za nic mają zasady bezpieczeństwa przekraczając wielokrotnie dozwoloną prędkość na drogach osiedlowych i miejskich a szczególnie na obwodnicy miasta! Każdego wieczoru z pod bloku nr29 A.Fedorowicz na nocną eskapadę wyrusza co najmniej jeden motocykl. Do policji: mandat za przekroczenie dozwolonej prędkości,zbadanie stanu technicznego motocykla(z uwzględnieniem db!) - może to przemówi do rozsądku posiadaczom stalowych rumaków w zakutych dzbanach na głowie.
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszego serwisu. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.